Ponořte se do světa designových radiátorů

S radiátory Zehnder vnesete do svého domova teplo a jedinečný design. U nás najdete vhodný radiátor pro každý obytný prostor a topný systém.

Designové radiátory Zehnder: kde se tradice setkává s inovací

Téma designu je pevně ukotveno ve firemní filozofii Zehnder. Jsme průkopníky v oboru, díky zavedení Zehnder Universal jsme rok 1980 vyhlásili rokem "narození" prvního koupelnového radiátoru. Na počátku 90. let následoval Zehnder Arcus – první radiátor, který byl definován jako designový objekt. Počátkem 90. let následoval Zehnder Arcus, první designový radiátor. S radiátorem Zehnder Yucca o několik roků později byla zahájena nová éra: poprvé bylo možné ručníky jednoduše zavěsit také ze strany.

Také v současnosti přináší Zehnder se svými designovými radiátory inspiraci pro zařízení obtyných prostor.

Designová topná tělesa navržená renomovanými mezinárodními designéry představují moderní a sebevědomý způsob života. Dokonale se integrují do různých stylů vybavení bytů a inspirují mnoha zářivými barvami a povrchy. Kromě toho Zehnder utváří další formu svobody designu: ať už rohové, zahnuté, zkosené nebo využitelné jako předěl prostoru - speciální tvary Zehnder umožňují individuální řešení vytápění.

Vedle designového hlediska neopomíná Zehnder také důležitá současná témata, jako je udržitelnost a úspory energie, a neustále vyvíjí další inovace, které pozitivně přispívají k životnímu prostředí.

"When form follows function"

Seznamte se s prémiovou kolekcí Zehnder Studio Collection

Prémiová řada Zehnder Studio Collection představuje nejvyšší kvalitu Zehnder ve spojení s jedinečností, důrazem na detail a exkluzivitou. Slogan „Když forma následuje funkci“ vyjadřuje podstatu designových těles: Když tvar sleduje funkčnost. Portfolio Zehnder je tak obohaceno o radiátory, u nichž hlavní roli hraji inovativní design a technologie stejně jako jejich vzájemná harmonie.

Zehnder Studio Collection ztělesňuje produkty s jedinečným, individuálním, exkluzivním a funkčním designem, ve kterých stále žije odkaz značky RUNTAL. Nechte se inspirovat kolekcí Zehnder Studio Collection!

 

Prémiová řada Studio Collection

bathroom Zehnder Studio Collection
bathroom zehnder arteplano studio collection
bathroom Zehnder Studio Collection

Řešení pro každý topný systém

Každý obytný prostor je jiný. Jaký typ designového radiátoru je vhodný pro ten váš?

To závisí na řadě faktorů, jako je velikost vytápěného prostoru, izolace a přítomnost dalších systémů v domě. Dle potřeby může být vhodný elektrický radiátor, provoz s teplou vodou přes ústřední vytápění, nízkoteplotní těleso nebo kombinace elektrického a ústředního vytápění, tzv. kombinovaný provoz.

bathroom with
Teplovodní provoz

Klasický způsob vytápění. Radiátor je napojen na systém ústředního vytápění. Voda se ohřívá ve zdroji tepla, poté protéká radiátorem a energie se uvolňuje do místnosti ve formě tepla.

bathroom with Zehnder Subway
Elektrický provoz

Elektrický radiátor se v koupelně často používá jako doplněk k podlahovému vytápění. Dokonale se hodí do energeticky úsporné budovy, zejména v kombinaci se solárními panely a větráním s rekuperací tepla.

bathroom Zehnder Quaro Spa
Kombinovaný provoz

Tento typ je kombinací ústředního vytápění a elektrického provozu. Radiátor běžně vytápí místnost pomocí teplé vody (ústřední topení). V případě potřeby lze mimořádnou "tepelnou podporu" poskytnout vestavěnou elektrickou topnou tyčí pro zvýšení komfortu.

cat and women in living room
Nízkoteplotní systém

Zastaralé topné systémy zatěžují nejen domácí rozpočet, ale také klima. Aby se snížila spotřeba energie na vytápění, měl by být optimalizován i otopný systém. Nízkoteplotní radiátory Zehnder jsou dokonale přizpůsobeny modernizovanému systému vytápění a zajišťují tak energetickou účinnost.

Vyberte si svůj designový radiátor

Katalog radiátorů

Přehled radiátorů s možností specifikace provozu, účelu použití,
materiálu či volby speciálního řešení.

Nechte se inspirovat

Designové radiátory pro koupelny i obytné prostory: Teplo v té nejkrásnější podobě.

Stylové radiátory ve starší budově

Příjemné sálavé teplo pro maximální komfort bydlení.

Moderní designové radiátory

Teplo na vrcholu designu.

Designově povedené a funkční.

Vhodný koupelnový radiátor pro každý styl.

Designové radiátory ve všech aspektech...

Máte-li dotaz, napište nám prosím.

Všeobecný dotaz

Ke kontaktnímu formuláři

Žádost o nabídku

Ke kontaktnímu formuláři

Servis a náhradní díly

Ke kontaktnímu formuláři
Máte dotaz? Neváhejte nám zavolat.

Všeobecný dotaz

+420 383 136 222

Cenové nabídky, technická podpora (Komfortní větrání)

+420 704 614 060

Servis a náhradní díly (Komfortní větrání)

+420 704 973 824