Více než 700 barev a povrchů Zehnder

Nemusí to být vždy jen bílá. Krásný radiátor může také dát nový barevný impuls vybavení bytu nebo mít elegantní kovový povrch. Radiátory Zehnder jsou k dispozici ve více než 700 barvách a také se speciálními povrchy, lesklé nebo matné.

Barvy jako výraz naší osobnosti

Od výběru oblečení až po naše životní prostředí,
barvy nám umožňují vytvořit si ideální individuální prostor i vlastní styl.
Nový systém barev nabízí všechny možnosti pro dokonalé začlenění
radiátorů do našeho obytného a koupelnového prostoru.

Vyvinuto se specialisty na barevné trendy

Při vývoji nového konceptu barev jsme využili odborných znalostí renomovaných specialistů pro strategii barev. V novém konceptu byly zohledněny dlouhodobé trendy v šesti oblastech – architektura, interiérový design, koupelny, obytné prostory, povrchy a materiály, což vyústilo ve vytvoření nadčasové palety barev, které jsou moderní, ale ne módním výstřelkem.

Mono Material Concrete

Kontinuita prostoru – uklidňující, přímočará, expresivní

Použití jediného materiálu vytváří čistý, jednotný vzhled a klidný prostor – bez vizuálního šumu. Surový beton proudí z interiéru do exteriéru a dává prostoru kontinuitu. Výstřední oranžové a přírodní odstíny hnědé tvoří moderní kontrast. Bytové doplňky z broušeného kovu jsou skvělým doplňkem.

Nástroj barev Zehnder

Tento online nástroj vám umožní vyzkoušet si svět barev Zehnder a podpořit vaši představivost.

Vyberte si svůj designový radiátor prostřednictvím našeho katalogu produktů a zobrazte si jej v barvách Zehnder.

Přejít na přehled radiátorů

Poznámka: Nástroj pro barvy naleznete na stránce konkrétního produktu. Zobrazení barev je v tomto nástroji pouze orientační. Pro přesnější výběr si vyžádejte vzorník barev Zehnder u vašeho prodejce.

The Mystical Home

Vaše místo pro osobní rituály a wellness

Drsné, přírodní povrchy kontrastují s rafinovaným designem. Hrubé betonové textury v kombinaci s leštěnými kamennými povrchy poskytují našim smyslům nevšední zážitek. Černá, rozmanité odstíny šedé a barva grafitu jsou klíčem k mystickému domovu. Jednobarevné místnosti jsou zvýrazněny tmavě modrými tóny a broušeným kovem. Paleta tlumených barev je určena pro klidný prostor, pro osobní rituály a wellness.

Pět barevných světů s jedinečnou paletou barev, které vás budou inspirovat!

Mother Earth

Terakota jako symbol pro teplý a zemitý vzhled

Materiál i barva terakoty pomáhají vytvořit zemitý a teplý vzhled. Vysoce pigmentované zbarvení terakoty a syté, avšak sluncem vybledlé plné barvy přispívají k přirozenému a elegantnímu vzhledu. Odstíny bavlněné bílé, okrové, cihlově červené a hnědé jsou kombinovány a vytvářejí paletu zemitých barev. Terakota je symbolem Země, na které žijeme, a naší silné touhy ji chránit.

The Sanctuary

Domov jako místo odpočinku, relaxace a útočiště

Domov je místem relaxace a klidu. Hrubé broušené povrchy, kombinace lazur a přírodních materiálů vytvářejí bezpečné útočiště. Přírodní špinavě bílé, světle hnědé a šedé tóny radiátorů Zehnder jsou klíčem k útulnému prostředí pro relaxaci. Broušené kovy jako mosaz v kombinaci se dřevem vytvářejí moderní kontrast. Kulaté tvary a měkké textury zjemňují a zútulňují prostředí.

Neo Green

Odraz naší touhy po přírodním prostředí

Zelené tóny vyvažují naši touhu po větším zastoupení přírody v našich životech. Stěny a podlahy, ale také textilie a dekorace se objevují v odstínech zelené. Jemně mátová nebo petrolejově zbarvený grafit jsou odrazem naší touhy po přírodním prostředí. Tělové odstíny, světle hnědé a šedé tóny navozují harmonii a klid.

Vzorník barev

Vzorník barev «Zehnder World of Colours» obsahuje velký výběr barevných variant. Nechte se inspirovat. Novou barevnou kartu si můžete zdarma objednat prostřednictvím e-mailu.

Svět barev Zehnder
Nadčasová paleta barev pro designové radiátory
Pět moderních barevných schémat Zehnder je výsledkem analýzy současných módních trendů a dlouhodobých aspektů. Vznikla tak jedinečná paleta barev, která vás bude inspirovat.

Chromované povrchy – nadčasová elegance

Zehnder Yucca - chromované provedení

Moderní designové radiátory s nadčasově elegantním chromovaným povrchem zapadají do široké škály koupelnových prostředí, od klasických až po puristické. Specialista na radiátory Zehnder své designové radiátory chromuje ve vlastní továrně a má v oblasti této kvalitní povrchové úpravy dlouholeté zkušenosti.

Neustálá kontrola kvality a obzvláště pečlivý proces chromování Zehnder zaručují, že designové radiátory Zehnder si zachovají dokonalý lesk po mnoho let. Ve vícestupňovém čisticím procesu jsou surová tělesa nejprve vyčištěna a odmaštěna, poté následuje speciální povrchová úprava jako příprava na následné procesy. Topné těleso získá svou skutečnou chromovou vrstvu několika ponořeními, než závěrečné opláchnutí a vysušení zajistí brilantní, bezchybný chromovaný lesk.

Nerezové radiátory: obzvláště nenáročné na údržbu, odolné a hygienické

Nerezová ocel – puristická, moderní, nadčasová. Kvalitní materiál ale zaujme nejen svým vzhledem, ale i jedinečnými vlastnostmi.

.Nerezová ocel je velmi snadno udržovatelný, odolný a hygienický materiál. Zejména v prostředích citlivých na klima, jako je kuchyně a koupelna, hraje hygiena a čistota důležitou roli, aby vše bylo pokud možno bez choroboplodných zárodků.

Zejména v koupelně jsou radiátory silně ovlivněny stříkající vodou a vodní parou vznikající při sprchování. Proto jsou radiátory vyrobené z nerezové oceli, jako je například Zehnder Subway, obzvláště vhodné do vlhkých místností. Zejména pokud je radiátor instalován v koupelně relativně blízko toalety, doporučujeme z hygienických důvodů instalaci nerezového radiátoru.

Zehnder Subway
Zehnder Alban
Zehnder Chime

Odolný vůči čisticím prostředkům

Designový radiátor díky nerezovému materiálu nekoroduje ve vlhkém koupelnovém prostředí. A díky nelakovanému povrchu se Zehnder Subway nejen mimořádně snadno čistí, ale je také odolný vůči čisticím prostředkům a lze jej dokonce ošetřit parním čističem.

Díky antistatickým vlastnostem nerezové oceli je radiátor také méně náchylný na prach než lakovaná nebo chromovaná tělesa. Vysoce kvalitní povrch z nerezové oceli je navíc působivým designovým prvkem, který lze díky své puristické nadčasové eleganci harmonicky začlenit do každého moderního prostředí.

Máte-li dotaz, napište nám prosím.

Všeobecný dotaz

Ke kontaktnímu formuláři

Žádost o nabídku

Ke kontaktnímu formuláři

Servis a náhradní díly

Ke kontaktnímu formuláři
Máte dotaz? Neváhejte nám zavolat.

Všeobecný dotaz

+420 383 136 222

Cenové nabídky, technická podpora (Komfortní větrání)

+420 704 614 060

Servis a náhradní díly (Komfortní větrání)

+420 704 973 824