Kontaktní osoba
Akce: Podzim přináší hned dvojí úsporu s kvalitním systémem větrání s rekuperací tepla
04.10.2023
Letos na podzim lze ušetřit nejen na energiích, ale také na pořizovacích nákladech. Osvědčené ekonomické i nejnovější systémy větrání s rekuperací Zehnder jsou totiž právě v nabídce se slevou až 15 %, a to bez ztráty možnosti požádat o dotaci až 50 % nákladů na pořízení a instalaci řízeného větrání.
Inovativní podstropní větrací jednotka Zehnder ComfoAir Flex zajišťuje vynikající výkon s minimálními prostorovými nároky.

1. Větrací jednotka ComfoAir Standard

Komfortní větrací jednotka Zehnder ComfoAir Standard nabízí osvědčenou technologii se spolehlivým a bezstarostným provozem, a při nízké spotřebě energie 0,20 W/m3/h zajišťuje účinnost rekuperace tepla až 87 %.

„Mezi výhody jednotky Zehnder ComfoAir Standard patří také nízká hlučnost – méně než 52 dB(A) při 70 % výkonu, jednoduché ovládání, snadná údržba, letní bypass, který zabraňuje ohřívání vzduchu v letních měsících, ale i funkce automatické protimrazové ochrany,“ dodává k přednostem jednotky Bc. Pavel Vořech, produktový manažer pro komfortní větrání Zehnder.

Ve verzi ComfoAir Standard 375 s maximálním průtokem vzduchu 375 m3/h při 100 Pa je v rámci podzimní akce Zehnder jednotka dostupná se slevou 15 %. Akční nabídka platí pro levé i pravé provedení, a to ve verzi s integrovaným předehřevem, ale i s volitelným entalpickým výměníkem, který dokáže přiváděnému vzduchu předat kromě tepla také až 60 % vlhkosti.

 

2. Vysoce hygienické rozvody vzduchu – systémové řešení o průměru 75 mm

Pro zajištění přívodu trvale čerstvého a čistého vzduchu do interiéru je důležité v rámci celého systému větrání zvolit kvalitní hygienické rozvody.

„Větrací trubky Zehnder ComfoTube jsou vyrobené z vysoce kvalitní zdravotně nezávadné umělé hmoty a nabízí hladký vnitřní povrch Clinside, který výrazně omezuje usazování prachu,“ informuje Pavel Vořech za Zehnder. Promyšlený stavebnicový systém umožňuje flexibilní, časově méně náročnou, a tím i cenově výhodnější instalaci. Ke snazší realizaci rozvodů pak přispívá i třikrát až čtyřikrát větší ohebnost v porovnání s běžnými trubkami.

V rámci podzimní akce lze systémové řešení rozvodů vzduchu Zehnder o průměru 75 mm pořídit se slevou 15 %. Akce se vztahuje na:

  • akustický tlumič CW-S 420,
  • montážní desku CW-M 420 – 8× 75/P,
  • koncovou desku CW-P 420 – DN 160,
  • kryt vývodu vzduchu TVA-P 75 hrdlo 300 mm – DN 125, 2× 75,
  • větrací trubky ComfoTube 75 – balení 50m,
  • těsnící O-kroužek DN 75 – obsah 10 ks.

 

3. Novinka: podstropní jednotka ComfoAir Flex

Revoluční stropní větrací jednotka Zehnder ComfoAir Flex zajišťuje vynikající výkon s minimálními prostorovými nároky – umožňuje totiž jednoduchou instalaci i ve stísněných prostorách.

„Kompaktní jednotku ComfoAir Flex s rozměry 1 068 × 868 × 327 mm lze instalovat i do sádrokartonových podhledů, a to už od výšky 33 cm. Díky tomu neklade nároky na podlahovou plochu, ani nenarušuje vzhled interiéru,“ vysvětluje Bc. Pavel Vořech. Ve své kategorii nabízí nejvyšší výkon a zároveň představuje nejtišší větrací jednotku na trhu. Dokonalou kontrolu nad ovládáním jednotky zajišťuje integrované wi-fi připojení.

V rámci podzimní akce Zehnder je na novou stropní větrací jednotku ComfoAir Flex 250 a ComfoAir Flex 350 připravena zaváděcí sleva 7 %.

 

Akce trvá po celý kalendářní podzim – tedy od 21. září do 20. prosince 2023.

Více informací k produktům:

Zehnder ComfoAir Standard   Systém rozvodu vzduchu 

Zehnder ComfoAir Flex 

 

 

Kontaktní osoba
Kontaktní osoba
Máte-li dotaz, napište nám prosím.

Všeobecný dotaz

Ke kontaktnímu formuláři

Žádost o nabídku

Ke kontaktnímu formuláři

Servis a náhradní díly

Ke kontaktnímu formuláři
Máte dotaz? Neváhejte nám zavolat.

Všeobecný dotaz

+420 383 136 222

Cenové nabídky, technická podpora (Komfortní větrání)

+420 704 614 060

Servis a náhradní díly (Komfortní větrání)

+420 704 973 824