01.07.2014

Zehnder Vitalo. Spojení krásného s příjemným teplem v koupelně

  Design: King & Miranda

  Koupelnový radiátor Zehnder Vitalo od největšího evropského výrobce designových radiátorů Zehnder přesvědčuje nejen svým puristickým vzhledem, ale i zpracováním vysoce hodnotných materiálů, jako je hliník, měď a grafit. Tyto materiály se vyznačují vysokou tepelnou vodivostí, rychlou reakcí a tím po celé ploše rovnoměrným a rychlým předávání tepla. 

  Za krátkou dobu tak vyhřejí Vaší koupelnu a osuší mokré ručníky. Navíc díky velké ploše radiátoru poskytují větší podíl sálavého tepla, vyvolávající příjemný hřejivý pocit na povrchu vašeho těla. Originální tvar a zvláště malá hloubka pouhých 16 mm propůjčují radiátoru Zehnder Vitalo výraznou, estetickou lehkost.

  Obě designové verze Zehnder Vitalo ,cut‘ a Zehnder Vitalo ,bar‘ vznikly podle návrhu mezinárodně uznávané dvojice designérů studia King & Miranda. U provedení Vitalo ‚cut’ slouží k zavěšení ručníků a osušek jeden nebo dva jemně zaoblené otvory. Ve verzi Vitalo ‚bar’ doplňují decentní eleganci rovného čela radiátoru podle výšky jeden nebo dva chromované. Vzhledem k tomu, že jsou držáky zleva otevřeny, umožňují pohodlné zavěšení koupelnových textilií ze strany.

  Vysokého tepelného výkonu radiátoru Zehnder Vitalo bylo dosaženo díky technicky zdokonalené vnitřní konstrukci: měděná trubka uložená do komůrkové struktury z hliníku optimálně vede teplo a se změnou teploty jej rychle předává přední a zadní aluminiovou plochou do prostoru. Navíc jsou komůrky z hliníku vyplněny grafitem. Tímto trikem se teplo rozvádí nejen rychle, ale současně také rovnoměrně po celé ploše radiátoru. Jedinečné orámování radiátoru z černého polyamidu dotváří elegatní vzhled tohoto snadno čistitelného otopného tělesa. Velký výběr brilantních barev nebo provedení z eloxovaného hliníku zaručuje integraci radiátorů Zehnder Vitalo do každého moderního prostředí.

  Nízká hmotnost designového radiátoru umožňuje snadnou manipulaci a tím i rychlou a čistou instalaci. Radiátor Zehnder Vitalo je nabízen s klasickým středovým připojením 50 mm nebo s novým připojovacím boxem Zehnder EasyFit, ve kterém jsou elegantně skryty přívody a termostatický ventil. Zehnder EasyFit zaručuje velmi pohodlnou montáž, odvzdušnění a čištění, neboť díky flexibilním trubkám a inovačnímu sklápěcímu mechanismu se dá radiátor snadno odklopit od stěny. Zehnder Vitalo je také k dispozici ve verzi čistě elektrického radiátoru s dálkovým programovatelným ovládacím panelem. Použité materiály vysoce odolávají korozi, díky čemuž je zajištěna dlouhá životnost a trvanlivost radiátorů.

  Designové radiátory Zehnder Vitalo jsou vhodné pro nízkoteplotní topné soustavy vytápěné tepelnými čerpadly a kondenzačními kotli a díky svým vlastnostem jedinečné do nízkoenergetických a pasivních domů.
  Po získání prestižních mezinárodních cen PLUS X AWARD jako nejlepší výrobek roku 2013 „Best product of the year 2013“ a ceny za inovativní design dosáhl koupelnový radiátor Zehnder Vitalo na stavebním veletrhu v Brně na nejvyšší ocenění v podobě Zlaté medaile IBF 2014. Zehnder Vitalo - spojení krásného designu s příjemným teplem v koupelně.

  Obr 1:Se svým téměř organicky propracovaným tvarem a jemně zaoblenými otvory radiátor Zehnder Vitalo ‚cut’ sází na mimořádné designové akcenty v prostředí každé moderní koupelny. Podle výšky radiátoru slouží k ohřívání ručníků a osušek jeden nebo dva otvory. Originální tvar a zvláště malá hloubka pouhých 16 mm propůjčují radiátoru Zehnder Vitalo výraznou, estetickou lehkost.

  Obr 1:
  Se svým téměř organicky propracovaným tvarem a jemně zaoblenými otvory radiátor Zehnder Vitalo ‚cut’ sází na mimořádné designové akcenty v prostředí každé moderní koupelny. Podle výšky radiátoru slouží k ohřívání ručníků a osušek jeden nebo dva otvory. Originální tvar a zvláště malá hloubka pouhých 16 mm propůjčují radiátoru Zehnder Vitalo výraznou, estetickou lehkost.

  Obr 2:Designový radiátor Zehnder Vitalo vznikl podle návrhu mezinárodně uznávané dvojice designérů studia King Miranda. Decentní eleganci tohoto nového radiátoru doplňují ve variantě ‚bar’ podle výšky jeden nebo dva chromované držáky ručníků, umožňující snadné zavěšení ručníků ze strany.Zdroje obrázků: Zehnder Group Czech republic s.r.o.. Volné kopírování povoleno s uvedením zdroje.

  Obr 2:
  Designový radiátor Zehnder Vitalo  vznikl podle návrhu mezinárodně uznávané dvojice designérů studia King & Miranda. Decentní eleganci tohoto nového radiátoru doplňují ve variantě ‚bar’ podle výšky jeden nebo dva chromované držáky ručníků, umožňující snadné zavěšení ručníků ze strany.

  Zdroje obrázků: Zehnder Group Czech republic s.r.o.. Volné  kopírování povoleno s uvedením zdroje.
   

  Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
  Pionýrů 641
  391 02 Sezimovo Ústí II

  Czech Republic
  T +420 383 136 222
  M +420 731 414 443
  All news