15.04.2014

Zehnder Metropolitan. Neuvěřitelně půvabný designový radiátor.

  Design: King & Miranda

  Minimalistický design designových radiátorů Zehnder Metropolitan je založen na rčení "méně je více" a dokonale zapadá do moderní bytové architektury. Univerzální designový radiátor ponechává široký prostor pro kreativitu, a to jak v koupelnách a ostaních místnostech bytu, tak i v komerčních a veřejných stavbách. Jsou promyšlené do posledního detailu, pokud jde o komfort a efektivitu. Nadčasový estetický design radiátorů Zehnder Metropolitan pochází od prosluhého designérského dua King  a Miranda. 

  Designový radiátor Zehnder Metropolitan zaujme množstvím konstrukčních a technologických možností. Dvě modelové řady, s nebo bez otvoru pro ručník, jsou k dispozici pro použití v koupelnách. Varianta bez otvoru pro ručník je pro použití v koupelnách dodávána s kvalitními chromovanými držáky na ručníky a na přání s háčky na ručník nebo osušky, též ve verzi vodorovné pod okno. Všechny modely jsou k dispozici ve speciálním provedení s volitelným skrytým integrovaným ventilem. Pro využití v bytových prostorech jsou k dispozici další vodorovné a svislé modely.

  Koupelnové radiátory Zehnder Metropolitan mohou být použity pro teplovodní vytápění, stejně jako kombinovaný teplovodní a elektrický provoz nebo čistě elektrické vytápění. Díky této flexibilitě, lze radiátor Zehnder Metropolitan individuálně přizpůsobit svému okolí a tak uspokojit veškeré požadavky zákazníků.

  Tento moderní designový radiátor poskytuje v maximální možné míře sálavé teplo, vyzařované jeho povrchem.  Inovativní konstrukce, vytvořená z obvodového rámu z trojúhelníkového profilu a do něho vložených plochých ocelových trubek, vede k vytvoření zvláště velké čelní plochy. Díky tomu radiátor vydává maximální sálavé teplo, které je velmi efektivní, ale také velice příjemné.

  Tato jedinečná konstrukce působí rovněž neobčejnou lehkostí, neboť díky trojúhelníkovému profilu se radiátor směrem dozadu zužuje. Vnímáme tak hladkou čelní plochu, která dává tomuto radiátoru minimalistický a harmonický vzhled. Jednoduchý design a jednotná struktura přispívá k jeho moderní a nadčasové eleganci.

  Zehnder Metropolitan je vyroben bez viditelných svárových spojů a nenáročný na čištění. Neviditelné, za rámem skryté konzole, integrované vývody pro připojení na teplovodní soustavu  stejně jako skryté el. topné tyče u radiátoru pro kombinovaný a elektrický provoz, posilují nenápadný decentní vzhled.

  Návrhářům  King a Miranda se návrhem designového radiátoru Zehnder  Metropolitan podařilo úspěšně přenést individuální životní styl do koupelen a bytových prostor. Určitost stylu bez vlivu přechodných moderních trendů otevírá zcela nový svět pro navrhování moderních interiérů.

  Minimalistický design radiátoru Zehnder Metropolitan dokonale zapadá do moderní bytové architektury. Otevírá zcela nový svět estetiky pro navrhování životních prostor vindividuálním stylu. Designový koupelnový radiátor je doplněn vysoce kvalitními držáky na ručníky spohodlným zavěšením ručníků ze strany. Prodává se vmnoha rozměrech: ve výšce 800, 1225, 1540 a 1750 mm, všířce 400, 500 a 600 mm a ve více než 50 barevných odstínech.

  Minimalistický design radiátoru Zehnder Metropolitan dokonale zapadá do moderní bytové architektury. Otevírá zcela nový svět estetiky pro navrhování životních prostor v individuálním stylu. Designový koupelnový radiátor je doplněn vysoce kvalitními držáky na ručníky s pohodlným zavěšením ručníků ze strany. Prodává se v mnoha rozměrech: ve výšce 800, 1225, 1540 a 1750 mm, v šířce 400, 500 a 600 mm a ve více než 50 barevných odstínech.

  Designový radiátor Zehnder Metropolitan díky velké ploše poskytuje vysoký podíl příjemného sálavého tepla. Pro kombinovaný a čistě elektrický provoz má vpravo dole dokonale integrovanou topnou tyč sjednoduchou obsluhou pomocí dálkového ovladače. Je dodáván svelkými otvory pro obzvláště pohodlné zavěšení. Cena od 15.610 Kč. Zehnder

  Designový radiátor Zehnder Metropolitan díky velké ploše poskytuje vysoký podíl příjemného sálavého tepla. Pro kombinovaný a čistě elektrický provoz má vpravo dole dokonale integrovanou topnou tyč s jednoduchou obsluhou pomocí dálkového ovladače. Je dodáván s velkými otvory pro obzvláště pohodlné zavěšení. Cena od 15.610 Kč. Zehnder 

  Design vodorovného provedení radiátoru Zehnder Metropolitan působí neuvěřitelně půvabně, neboť trojúhelníkový profil rámu se směrem dozadu zužuje. Vnímáme tak hladkou čelní plochu, která dává tomuto radiátoru minimalistický a harmonický vzhled. Lze ho vhodně umístit pod okno do koupelny nebo kdekoliv vbytě. Dodává se vdélce 900, 1400, 1600, 1800 a 2000 mm, o výšce 385, 490, 595 a 700 mm, ve více než 50 barevných odstínech.

  Design vodorovného provedení radiátoru Zehnder Metropolitan působí neuvěřitelně půvabně, neboť trojúhelníkový profil rámu se směrem dozadu  zužuje. Vnímáme tak hladkou čelní plochu, která dává tomuto radiátoru minimalistický a harmonický vzhled. Lze ho vhodně umístit pod okno do koupelny nebo kdekoliv v bytě. Dodává se v délce 900, 1400, 1600, 1800 a 2000 mm, o výšce 385, 490, 595 a 700 mm, ve více než 50 barevných odstínech.

  Ať vlesklé, matné nebo křemíkové bílé barvě nebo jakémkoliv jiném barevném odstínu, tento designový radiátor má nadčasový moderní vzhled. Jeho extrémní přizpůsobivost vytváří zradiátoru Zehnder Metropolitan integrovanou součást bytové architektury. Svislé provedení je kdostání o výšce 1500, 1800 a 2000 mm a všířce 280, 385, 490 a 595 mm.

  Ať v lesklé, matné nebo křemíkové bílé barvě nebo jakémkoliv jiném barevném odstínu, tento designový radiátor má nadčasový moderní vzhled. Jeho extrémní přizpůsobivost vytváří z radiátoru Zehnder Metropolitan integrovanou součást bytové architektury. Svislé provedení je k dostání o výšce 1500, 1800 a 2000 mm a v šířce 280, 385, 490 a 595 mm. 

  Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
  Pionýrů 641
  391 02 Sezimovo Ústí II

  Czech Republic
  T +420 383 136 222
  M +420 731 414 443
  All news