Vždy to nejlepší klima pro
KOMFORT NA MÍRU
Zehnder ComfoAir Q: první inteligentní větrací jednotka

 

 

Prostě neuvěřitelně úsporná

Snadná montáž a uvedení do provozu, profesionální podpora od plánování až po údržbu: Díky novým inteligentním komfortním větracím jednotkám Zehnder ComfoAir Q a komplexnímu systému Zehnder pro komfortní větrání je velmi snadné nainstalovat energeticky účinné větrání obytného prostoru s rekuperací tepla. Čerstvý vzduch a téměř bezhlučný provoz zajišťují příjemný komfort.

Jednotka Zehnder ComfoAir Q si vás získá svými maximálně flexibilními možnostmi instalace: Větrací jednotka je vybavena průvodcem uvedením do provozu s intuitivním ovládáním a je dostupná v mnoha variantách, a díky tomu je perfektním řešením pro jakoukoliv stavební situaci. A díky tomu, že výrobky Zehnder mají příslušné certifikáty pro státní dotace, je s tím spojena i značná finanční pobídka. Celkově z toho vyplývají tři podstatné výhody: Ušetříte náklady, čas a hotové peníze.

 

 

 

 

Vyšší energetická účinnost

Větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q již dnes překonávají současné evropské energetické normy. Jednotka ComfoAir Q je současně jedním z energeticky nejúspornějších zařízení. Co se týče rekuperace tepla, vykazují tyto přístroje maximální hodnoty (90% dle PHI a hodnota SFP 0,28 při 270 m3/h). Přečtete si více o funkcích jako energetická účinnost, inovativní měření množství vzduchu a nejtišší ventilační technologie.

 

 

 

 

Snadná montáž, plánování a údržba

Díky montáži Plug & Play lze větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q nainstalovat zcela snadno a bezpečně. Díky přípojkám zaměnitelným z pravé na levou stranu lze modely perfektně plánovat – i při změně stavební situace. Díky nekomplikované konstrukci lze provádět údržbu přístroje zcela snadno a pohodlně. Přečtete si více o funkcích jako flexibilní přípojky, průvodce uvedením do provozu nebo snadné sledování prostřednictvím webového portálu.

 

 

 

 

Ideální pro zdraví, maximální komfort bydlení
Jednotka Zehnder ComfoAir Q umožňuje individuálně perfektní klima pro jakýkoliv obytný prostor. Komfortních teplot, čerstvého vzduchu a ochrany před převlhčením lze dosáhnout velmi tichým způsobem. Díky pylovým filtrům lze i alergikům poskytnout přívodem čistého čerstvého vzduchu zdravé a příjemné klima. Přečtete si více o funkcích jako prachové a pylové filtry, senzory CO2 pro kvalitu vzduchu nebo výměníky tepla

 

 

 

 

Ideální ovládání

Modely Zehnder ComfoAir Q je možno ovládat pomocí nejrůznějších nástrojů. Možné je vše: Od jednoduchého displeje na přístroji přes praktickou aplikaci na cesty až po plně automaticky řízené větrání pomocí čidel dle individuální potřeby. Přečtete si více o nejrůznějších možnostech řízení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfektní systém

Společnost Zehnder poskytuje inovativní a v praxi osvědčený kompletní systém. Pro komfortní větrání obytného prostoru je k dispozici široký sortiment výrobků perfektně přizpůsobený větrací jednotce Zehnder ComfoAir Q. Přečtete si více o možnostech kombinování se systémy rozvodu vzduchu, zemními výměníky tepla nebo předehřívacími systémy.

 

 

 

 

Nepřetržitý servis

Společnost Zehnder poskytuje pro své výrobky prvotřídní servis. Ať už se jedná o fázi plánování či výstavby nebo o montáž, údržbu nebo rozšíření systému. Zehnder je tu vždy pro vás a je vám nápomocen svou radou. Přečtete si více o našem vynikajícím zákaznickém servisu.

 

 

 

 

Časté dotazy

Jednotka Zehnder ComfoAir Q je tím nejlepším řešením z hlediska energetické účinnosti a vlivu na tepelnou pohodu. Větrací jednotka významně přispívá ke komfortnímu čerstvému vzduchu v interiéru, pracuje téměř bezhlučně a nabízí vhodný způsob ovládání pro jakékoliv nároky: od displeje přes aplikaci až po plně automaticky řízené větrání v závislosti na senzorech dle individuální potřeby.

Není, protože v nabídce jednotky Zehnder ComfoAir Q je integrován průvodce uvedením do provozu, který Vás ve třech krocích provede optimálním nastavením větracích systémů. Otáčky ventilátoru jsou kromě toho řízeny plně automatickou regulací v závislosti na senzorech, takže při uvedení do provozu nemusíte nic speciálního nastavovat.

K dispozici jsou tři modely jednotek s průtokem vzduchu 350, 450 a 600 m3/hod. To Vám umožňuje navrhnout systém větrání optimálně pro Váš projekt. Co se týče přípojek, i při náhlých změnách stavební situace existuje spolehlivé řešení. Zehnder ComfoAir Q má přípojky interiérového vzduchu pro pravou a levou stranu integrovány do jednoho provedení.

Ať již ve fázi plánování, na stavbě nebo u nainstalovaného přístroje: Naši obchodní zástupci vám poskytnou profesionální technickou podporu v jakékoliv situaci. Přímo u vás vám naši pracovníci rádi poradí ve všech otázkách ohledně plánování a instalace větracích systémů firmy Zehnder. Pro jakýkoliv problém Vám slibujeme plnou podporu firmy Zehnder a kontaktní osobu, která situaci posoudí s Vámi osobně.

Jednotka Zehnder ComfoAir Q získala všechny odpovídající certifikáty ohledně energetické účinnosti nebo o ně žádá. Současné evropské požadavky na energetickou účinnost tato jednotka dokonce překonává. Zařazení do nejlepší třídy energetické účinnosti A+ hovoří samo za sebe (podle zvolené ovládací jednotky/senzoriky). Zejména v parametrech rekuperace tepla dosahuje v současnosti jednotka Zehnder ComfoAir Q ve své třídě nejlepších hodnot na trhu. I do budoucnosti je tedy náš přístroj tím nejlepším řešením, které svým zákazníkům můžete nabídnout.

 

 

Kontaktujte nás