Vždy to nejlepší klima pro
SNADNÁ MONTÁŽ
Větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q

 

 

Flexibilní přípojky

Díky jednotce Zehnder ComfoAir Q je plánování snadné. Ať už se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci: Ani náhlé změny stavební situace už teď nepředstavují žádný problém. Díky přípojkám Plug & Play zaměnitelným z pravé na levou stranu je možno větrací jednotky perfektně integrovat do jakéhokoliv situace. Díky průtokům vzduchu 350, 450 nebo 600 m3/h jsou modely Zehnder ComfoAir Q správnou volbou jak pro rodinné domy jedno- i vícegenerační, tak i pro kanceláře nebo komerční objekty.

 

 

 

 

Strukturovaná plánovatelnost
Větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q jsou ideální pro plánování jakýchkoliv projektů. Veškeré přístroje a komponenty jsou kompatibilní a doplňují se navzájem v uceleném systému. Rovněž přepracovaný design se dokáže stylově přizpůsobit téměř každé stavební situaci. Náš uživatelsky přívětivý plánovací nástroj ComfoPlan Vám pomůže nakonfigurovat optimální větrací systém.

 

 

 

 

Intuitivní průvodce uvedením do provozu

Uvedení do provozu jednotky Zehnder ComfoAir Q je hračkou: Průvodce integrovaný v systému vás povede ve třech krocích k optimálnímu nastavení. Automatické ověření a potvrzení zakončí kontrolu systému. Díky tomu je instalace snadná, rychlá a bezpečná.

 

 

 

 

Snadné sledování

Údržbu jednotky Zehnder ComfoAir Q lze pohodlně a prakticky provádět nejen manuálně, ale také virtuálně. Jako kvalifikovaný řemeslník můžete nainstalované systémy snadno sledovat na webovém portálu Zehnder. Protokol vám poskytne vhled do aktuálního stavu zařízení a umožní vám plánovat věci předvídavě.

Větrací jednotku lze rovněž snadno kontrolovat: Komponenty jsou snadno přístupné a rovněž je lze snadno čistit nebo vyměnit. Displej větrací jednotky podává informaci o příslušném stavu.