Vždy to nejlepší klima pro
NEPŘETRŽITÝ SERVIS
Lüftungsgeräte Zehnder ComfoAir Q

 

 

Podpora

... během fáze plánování

Od počátku Vám budeme stát po boku. Především u složitých projektů a problematické instalaci větracího systému. Díky našim velikým zkušenostem a know how najdeme s Vámi řešení pro každý problém. Rovněž při vhodném výběru a správném kombinování přístrojů a příslušenství se můžete spolehnout na naši podporu.

 

... během fáze výstavby

I u vás vám náš servisní technik kdykoliv rád poradí ohledně veškerých otázek týkajících se instalace větracích systémů Zehnder. Budeme Vám nápomocni radou i činem, umíme si poradit s jakoukoliv situací na stavbě. Pro jakýkoliv problém Vám slibujeme plnou podporu firmy Zehnder a kontaktní osobu, která situaci posoudí s Vámi osobně.

... během provozu

Máte dotazy ohledně údržby nebo plánujete do své domácnosti integrovat další produkty Zehnder? Pracovníci našich poboček jsou vždy připraveni vyslechnout Vaše dotazy nebo podněty. Rádi Vám poradíme, pokud jde o to, aby Váš dům dosáhl ještě vyšší energetické účinnosti a úspor. Bez ohledu na to, zda chcete svou větrací jednotku Zehnder ComfoAir Q rozšířit o další produkty Zehnder nebo ji s nimi kombinovat: najdeme s Vámi perfektní řešení.