Vždy to nejlepší klima pro
IDEÁLNÍ OVLÁDÁNÍ
Větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q

 

 

Displej

Displej je nejjednodušší a vždy dostupná ovládací jednotka a je integrována přímo do větrací jednotky. Pomocí něj lze jednotku Zehnder ComfoAir Q uvést do provozu, programovat a také provádět její údržbu. Kromě standardní nabídky je k dispozici rozšířená nabídka a nabídka pro instalatéry s dalšími funkcemi.

 

 

 

 

Rozhraní

Prostřednictvím rozhraní pro příslušenství, takzvaného modulu Option Box, je možno s jednotkou Zehnder ComfoAir Q propojit i senzory CO2 a vlhkosti. Senzory lze přitom ovládat podle přání pomocí přípojného kabelu nebo bezdrátově. Volitelně jsou dostupné rovněž rozšiřující moduly jako RFZ nebo RF-Timer (časovač). Tyto lze v případě potřeby nainstalovat všude v domě.

 

 

 

 

Bezdrátové ovládání

Ovládací jednotky ComfoSense C a ComfoSwitch C umožňují dálkové řízení větrací jednotky ComfoAir Q bezdrátově. Jako u modulu Option Box je i zde možno přidat jako volitelné vybavení senzory CO2 a vlhkosti a/nebo rozšiřující moduly jako RFZ nebo RF-Timer (časovač). Tyto lze v případě potřeby nainstalovat všude v domě.

 

 

 

 

Rozhraní KNX

Prostřednictvím rozhraní ComfoConnect KNX C je možno větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q pohodlně integrovat do technologie řízení budov. Přitom hraje už jen podřadnou roli, zda bude přístroj dodatečně doinstalován do již stávajícího systému nebo zda jej čeká kompletně nová instalace.

 

 

 

 

Internetové rozhraní

Díky internetovému rozhraní ComfoConnect LAN C se vám otevírají nejrůznější možnosti. Kvalifikovaní řemeslníci mohou prostřednictvím webového portálu sledovat údržbu, plánování a funkci systému. Samozřejmě se tím však nabízí i pro pána domu možnost pohodlného řízení a programování systému. Může jej ovládat dle své volby z počítače nebo – ještě pohodlněji – pomocí aplikace ComfoControl prostřednictvím svého chytrého telefonu nebo tabletu na cestách nebo z pohovky.

 

 

Schémata ovládání ve formátu PDF

Jednotka Zehnder ComfoAir Q nabízí různé, snadno ovladatelné možnosti řízení. Kabelem přes rozhraní KNX, po internetu prostřednictvím aplikace, bezdrátově prostřednictvím ovládacích jednotek a rozšiřovacích modulů nebo jednoduše přímo na přístroji.

Aplikace ComfoControl

Ovládejte jednotku ComfoAir Q pohodlně prostřednictvím svého chytrého telefonu nebo tabletu na cestách nebo z pohovky. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci ComfoControl v obchodu AppStore.