Čas na změnu: nové teplo v obytném prostoru

Na trvale rostoucí požadavky na trhu rekonstrukcí reagovala následně společnost Zehnder rozsáhlým programem pro rekonstrukce: Speciální řady článkových radiátorů se starají o průhledné prostorové působení ve spojení s nejmodernější technikou vyzařování. K dispozici jsou rovněž různé řady produktů pro rekonstrukce v segmentu otopných stěn a integrují se v elegantně plochém vzhledu do prostorové situace. Speciální Clou u produktů pro rekonstrukce: č+I161etností základních modelů s rozměry osvědčenými v praxi lze příslušnou stavební délku přesně přizpůsobit stávající stavební situaci. K dostání je každá požadovaná připojovací rozteč, čímž jsou pokryty připojovací rozměry všech běžných starých modelů radiátorů. Meze se nekladou ani individuálnímu utváření barvy a designu.

Je možné si nechat ukázat výsledek: Krátké doby rekonstrukcí a podstatně snížené náklady na montáž a provoz

Charleston

Zehnder Charleston

Originál mezi trubkovými radiátory - výkonný, všestranný, překvapuje tvarem, funkcí a komfortem. Článková konstrukce propůjčuje modelu Zehnder Charleston transparentní vzhled a nadčasovou eleganci. Trubkový radiátor poskytuje příjemné sálavé teplo a promění obytný prostor v oázu dobré pohody. Zehnder Charleston nabízí velkou rozmanitost modelů. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Kleo

Zehnder Kleo

Zehnder Kleo upoutává jemným, čistým designem. I přes otevřenou a transparentní konstrukci radiátor překvapuje vysokými hodnotami výkonu a mnohým dalším: K dispozici jsou modely na výměnu pro připojení na stávající potrubí. Jednoduše možná jsou i speciální řešení. Zehnder Kleo je dostupný také v provedení pro rozdělení prostoru. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Excelsior

Zehnder Excelsior

Zehnder Excelsior je vhodný k uskutečnění individuálních konceptů bydlení. Klasicky elegantní ploché trubky působí lehce a transparentně. Radiátor lze namontovat na stěnu nebo kolmo na zeď pro rozdělení prostoru. Dodává se v mnoha barvách a povrchových úpravách dle vzorníku Zehnder a také ve speciálních provedeních. Zehnder Excelsior spojuje útulnost s teplem.

K produktu
Nova

Zehnder Nova

Klasický, současný nebo progresivní. Zehnder Nova je rozmanitost modelů na míru. Díky malé stavební hloubce a modernímu vzhledu je Zehnder Nova mnohostranně použitelný. Radiátor vždy poskytuje vhodné řešení a je k dostání ve spoustě barev a povrchových úprav dle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Radiapanel

Zehnder Radiapanel

Otopná stěna Zehnder Radiapanel s uzavřeným tělesem poskytuje velkou různorodost modelů. Je dostupná v nejrůznějších tvarech a rozměrech, které vždy umožňují jedno: individuální řešení. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder. Díky modelům s konvekčními lamelami lze topný výkon ještě zvýšit. Jednoduše možná jsou i speciální řešení.

K produktu
Plano

Zehnder Plano

Dobrý design se koncentruje na to podstatné. Dobře navržený radiátor také. A to na teplo a pohodlí. Tak jako Zehnder Plano. Silnostěnný a robustní radiátor s plochým povrchem. Výkonností se může pyšnit. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder.

K produktu