Čas na změnu: nové teplo v obytném prostoru

Na trvale rostoucí požadavky na trhu rekonstrukcí reagovala následně společnost Zehnder rozsáhlým programem pro rekonstrukce: Speciální řady článkových radiátorů se starají o průhledné prostorové působení ve spojení s nejmodernější technikou vyzařování. K dispozici jsou rovněž různé řady produktů pro rekonstrukce v segmentu otopných stěn a integrují se v elegantně plochém vzhledu do prostorové situace. Speciální Clou u produktů pro rekonstrukce: č+I161etností základních modelů s rozměry osvědčenými v praxi lze příslušnou stavební délku přesně přizpůsobit stávající stavební situaci. K dostání je každá požadovaná připojovací rozteč, čímž jsou pokryty připojovací rozměry všech běžných starých modelů radiátorů. Meze se nekladou ani individuálnímu utváření barvy a designu.

Je možné si nechat ukázat výsledek: Krátké doby rekonstrukcí a podstatně snížené náklady na montáž a provoz

Charleston

Zehnder Charleston

Tento originál mezi trubkovými radiátory je výkonný všeuměl, který překvapuje tvarem, funkcí a komfortem. Článková konstrukce propůjčuje modelu Zehnder Charleston transparentní vzhled a nadčasovou eleganci. Trubkový radiátor zajišťuje útulné sálavé teplo a promění obytnou zónu v oázu dobré pohody. Zehnder Charleston nabízí velkou rozmanitost modelů. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Kleo

Zehnder Kleo

Zehnder Kleo je filigránský i funkční model. Přes otevřenou a transparentní konstrukci překvapuje tento radiátor vysokými hodnotami výkonu a nabízí mnohem víc: K dispozici jsou modely pro rekonstrukce pro stávající připojení. Také speciální řešení lze snadno realizovat. Zehnder Kleo je k dostání také jako předěl prostoru. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Excelsior

Zehnder Excelsior

Model Zehnder Excelsior se hodí pro realizaci individuálních konceptů bydlení. Klasicky elegantní ploché trubky působí lehce a průhledně. Tento radiátor lze použít k montáži na stěnu stejně, jako předěl prostoru. V mnoha barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder, k dostání jsou také speciální řešení. Zehnder Excelsior spojuje útulnost s teplem.

K produktu
Nova

Zehnder Nova

Klasický, současný nebo novodobý. Zehnder Nova představuje rozmanitost modelů na míru. Díky malé stavební hloubce a modernímu vzhledu je model Zehnder Nova mnohostranně použitelný. Tento radiátor nabízí vždy vhodné řešení a je k dostání v mnoha barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Radiapanel

Zehnder Radiapanel

Otopná stěna Zehnder Radiapanel s uzavřeným korpusem nabízí velkou rozmanitost modelů. Existuje v nejrůznějších tvarech a rozměrech, které umožňují vždy jedno a to samé: individuální řešení. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder. Použitím modelů s konvekčními lamelami lze tepelný výkon ještě zvýšit. Také speciální řešení lze snadno realizovat.

K produktu
Plano

Zehnder Plano

Poctivý design se soustředí na podstatu. A dobře zkonstruovaný radiátor rovněž. Totiž na teplo a na komfort. Jak je tomu u modelu Zehnder Plano. Jedná se o tlustostěnný a robustní radiátor s plochým povrchem. Výkon se může předvést. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu