Moderní teplo v koupelně: pohoda od hlavy až k patě

Mnoho důvodů pro výměnu radiátoru v koupelně: vedle optimálního přizpůsobení tepelného výkonu se nový koupelnový radiátor na základě nejmodernější technologie lakování a chromování a také vysokého podílu sálavého tepla postará o podstatně snadnější čištění. Zabraňuje zachytávání prachu a nečistot v koupelně a tím přispívá k příjemnému prostorovému klima, podstatnému aspektu zdraví v tak hygienicky citlivém sanitárním prostoru.

Moderní koupelnové radiátory v neposlední řadě nabízí dodatečné využití, které by již žádný uživatel koupelny nerad postrádal: sušení a nahřátí ručníků. Rekonstrukce Vám přinese zvýšené pohodlí. Společnost Zehnder nabízí jak kvalitní radiátory s funkčním tvarem v základní cenové úrovni a řešení Economy pro náročnou koupelnu, tak především program designových radiátorů Premium pro luxusní koupelny i speciální provedení koupelnových radiátorů pro rekonstrukce.

Charleston

Zehnder Charleston

Tento originál mezi trubkovými radiátory je výkonný všeuměl, který překvapuje tvarem, funkcí a komfortem. Článková konstrukce propůjčuje modelu Zehnder Charleston transparentní vzhled a nadčasovou eleganci. Trubkový radiátor zajišťuje útulné sálavé teplo a promění obytnou zónu v oázu dobré pohody. Zehnder Charleston nabízí velkou rozmanitost modelů. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Universal

Zehnder Universal

Je to klasik mezi koupelnovými radiátory, který dokazuje svoji flexibilitu - Zehnder Universal. Tento radiátor upoutává různými velikostmi a malou vzdáleností od stěny. Jako speciální řešení je tento radiátor použitelný také jako předěl prostoru nebo zkosený pro koupelnu v podkroví. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder. S připojením podle potřeby se Zehnder Universal stává perfektní náhradou starého radiátoru.

K produktu
Roda Twist Spa Air

Zehnder Roda Twist Spa Air

Koupelnové radiátory jsou stále rafinovanější. Důkazem toho je Zehnder Roda Twist Spa Air: jeho korpus lze otočit o 180° pro snadné zavěšení ručníků. Díky integrovanému, vysoce výkonnému topnému ventilátoru se koupelna vyhřeje ještě rychleji. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Toga

Zehnder Toga

Je vždy na správném místě. Ať se jedná o koupelnu, kuchyň nebo o posilovnu. Zehnder Toga přesvědčuje všude. Svými perfektními rozměry, harmonickým designem se sběrnými trubkami s D profilem a velkým počtem speciálních řešení. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu