Moderní teplo v koupelně: pohoda od hlavy až k patě

Mnoho důvodů pro výměnu radiátoru v koupelně: vedle optimálního přizpůsobení tepelného výkonu se nový koupelnový radiátor na základě nejmodernější technologie lakování a chromování a také vysokého podílu sálavého tepla postará o podstatně snadnější čištění. Zabraňuje zachytávání prachu a nečistot v koupelně a tím přispívá k příjemnému prostorovému klima, podstatnému aspektu zdraví v tak hygienicky citlivém sanitárním prostoru.

Moderní koupelnové radiátory v neposlední řadě nabízí dodatečné využití, které by již žádný uživatel koupelny nerad postrádal: sušení a nahřátí ručníků. Rekonstrukce Vám přinese zvýšené pohodlí. Společnost Zehnder nabízí jak kvalitní radiátory s funkčním tvarem v základní cenové úrovni a řešení Economy pro náročnou koupelnu, tak především program designových radiátorů Premium pro luxusní koupelny i speciální provedení koupelnových radiátorů pro rekonstrukce.

Charleston

Zehnder Charleston

Originál mezi trubkovými radiátory - výkonný, všestranný, překvapuje tvarem, funkcí a komfortem. Článková konstrukce propůjčuje modelu Zehnder Charleston transparentní vzhled a nadčasovou eleganci. Trubkový radiátor poskytuje příjemné sálavé teplo a promění obytný prostor v oázu dobré pohody. Zehnder Charleston nabízí velkou rozmanitost modelů. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Universal

Zehnder Universal

Klasika mezi koupelnovými radiátory, která je důkazem flexibility - Zehnder Universal. Radiátor zaujme různými velikostmi a malou vzdáleností od stěny. Ve speciálním provedení je radiátor použitelný pro rozčlenění místnosti nebo zkosený do koupelny v podkroví. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder. S připojením podle potřeby se stává Zehnder Universal ideální náhradou starého radiátoru.

K produktu
Roda Twist Spa Air

Zehnder Roda Twist Spa Air

Radiátory do koupelen jsou čím dál rafinovanější. Zehnder Roda Twist Spa Air to dokazuje: s otočným tělesem o 180° pro jednoduché zavěšení ručníků. Díky integrovanému výkonnému topnému ventilátoru se koupelna vyhřeje ještě rychleji. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder.

K produktu
Toga

Zehnder Toga

Je vždy na správném místě. Ať se jedná o koupelnu, kuchyň nebo o posilovnu. Zehnder Toga přesvědčuje všude. Svými perfektními rozměry, harmonickým designem se sběrnými trubkami s D profilem a velkým počtem speciálních řešení. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách dle přehledu barev Zehnder.

K produktu