Bezbariérové prostory

V současné době je stále vyšší poptávka po komfortních řešeních, která jsou přizpůsobena speciálním lidským potřebám. Existují radiátory Zehnder s regulátory tepla v pohodlné manipulační výšce, takže požadované teplo je možné nastavit v sedě jednou rukou.

Universal

Zehnder Universal

Je to klasik mezi koupelnovými radiátory, který dokazuje svoji flexibilitu - Zehnder Universal. Tento radiátor upoutává různými velikostmi a malou vzdáleností od stěny. Jako speciální řešení je tento radiátor použitelný také jako předěl prostoru nebo zkosený pro koupelnu v podkroví. K dostání téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder. S připojením podle potřeby se Zehnder Universal stává perfektní náhradou starého radiátoru.

K produktu
Toga

Zehnder Toga

Je vždy na správném místě. Ať se jedná o koupelnu, kuchyň nebo o posilovnu. Zehnder Toga přesvědčuje všude. Svými perfektními rozměry, harmonickým designem se sběrnými trubkami s D profilem a velkým počtem speciálních řešení. Téměř ve všech barvách a povrchových úpravách podle přehledu barev Zehnder.

K produktu