Jednoduchá montáž radiátoru

Zehnder EasyFix

  • Zehnder EasyFix je jednoduchý a bezpečný systém upevnění pro montáž radiátorů na hotovou stěnu a platí pro všechny běžné modely Zehnder Charleston od stavební výšky 245 mm.
  • Jednoduchou montáží radiátoru lze ušetřit až jednu třetinu času.
  • Upevňovací konzole Zehnder EasyFix existují v mnoha brilantních barvách a provedeních, lesklé nebo matné.

EasyTube

  • Ideální pro rekonstrukce
  • Volitelné možnosti připojení
  • Rychlá a snadná montáž
  • Nastavitelná rozteč připojení Zehnder EasyTube

Jednoduché otočení: Zehnder Vario se hodí na všechna předinstalovaná připojení s roztečí 50 mm na stěnu a na podlahu. To znamená: vícefunkční armatura namísto jednotlivých variant

Jednoduché přestavení integrovaného obtokového šroubu na místě a již se z dvoutrubkového provozu (vlevo) stává jednotrubkový (vpravo).

Jednoduché uzavření pomocí plochého šestihranného klíče: pro bezproblémovou předinstalaci.
Navíc jednoduché vyprázdnění: čistě a rychle při změně a rekonstrukci

Jednoduše otočte: Přívod a zpátečku je možné zvolit libovolně vpravo nebo vlevo.To znamená: již nikdy více „chybně“ uložená připojení. Navíc: také po instalaci trubek zůstávají stále ještě možnosti volného výběru modelů a velikostí radiátorů.

Jednoduše vyberte: mezi vnějším závitem ¾“ a vnitřním závitem ½“.

Jednoduše ušetřete čas a peníze při montáži: nainstalujete potrubní systém a připojovací armaturu, proveďte hydraulické vyrovnání, montáž radiátoru a hotovo.

Jednoduchá úprava: díky ventilové vložce s jemným přednastavením se reguluje průtok armaturou Zehnder Vario naprosto přesně.

Čistá technika připojení: Zehnder Vario, uprostřed na radiátoru na míru, Zehnder Charleston. Technika připojení zmizí za...

Krytka v italském designu.
Vrchní prášková barva v barevném odstínu radiátoru. S možností jednoduchého nasazení bez upevnění na radiátor. Vhodná pro levé a pravé varianty a také pro připojení na stěnu a podlahu.

Zehnder Vitalo EasyFit

Snadná a rychlá montáž designového radiátoru Zehnder Vitalo s montážním boxem Zehnder EasyFit.

Součástí je skryté připojení 2x 3/4" AG pro přívod a zpátečku, středové 50 mm, včetně ventilu a ovládání a také praktický sklopný montážní mechanismus radiátoru. 

Pro více informací si prohlédněte montážní video.

Zehnder Vitalo EasyFit
Zehnder Vitalo EasyFit
Zehnder Vitalo EasyFit Box
Zehnder Vitalo EasyFit Box