Podzimní novinky Zehnder
Nový katalog s kompletní nabídkou designových radiátorů, novinky v komfortních koupelnových radiátorech a speciální katalog pro klasický i moderní styl obytných prostor
Elektrické radiátory Zehnder
S elektrickými topnými tyčemi Zehnder je možné radiátory provozovat jak čistě na elektrickou energii, tak i v kombinaci s ústředním vytápěním.
Přehled barev
Barvy - vědecky představují vizuální vnímání elektromagnetických vln. Citově jsou vyjádřením naší osobnosti. Od volby oblečení až po prostředí bydlení: barvy vyjadřují naší osobnost a určují kdo jsme.
Tvary bez hranic –
radiátory Zehnder pro každou prostorovou situaci

Designové radiátory

Výrobky

Zkušenosti a znalosti

Komfortní koupelnové radiátory přinášejí nejen teplo ale i krásu

Designové koupelnové radiátory Zehnder zajistí pohodu a teplo v koupelně, jsou ideální pro sušení ručníků a nabízejí atraktivní vzhled, který se hodí do každé moderní koupelny. 

Bytové radiátory na míru se přizpůsobí každé prostorové situaci.

Bytové radiátory Zehnder představují designová otopná tělesa pro individuální zařízení domu nebo bytu. Se širokým sortimentem barev, tvarů, rozměrů a funkcí jsou vhodné pro nejrůznější styly a možnosti zařízení bytu. Umožňují osobité uspořádání prostoru dle individuálních požadavků a přání.

Nízkoteplotní radiátory Zehnder pro kondenzační kotle a tepelná čerpadla

Zastaralá vytápěcí zařízení zatěžují nejen domácí pokladnu, ale také klima. Ke snížení spotřeby energie na topení by měla být vytápěcí zařízení také optimalizována. Nízkoteplotní radiátory Zehnder jsou dokonale přizpůsobeny modernizovanému vytápěcímu systému a zajišťují tak energetickou účinnost. 

Elektrické radiátory Zehnder

I když se na jaře a na podzim celý dům nevytápí, nelze se tepla vzdát např. v koupelně. S elektrickým radiátorem Zehnder, který lze provozovat jak na čistě elektrickou energii, tak i v kombinaci s ústředním vytápěním, máme v každé době vhodný systém topení. Téměř všechny koupelnové radiátory Zehnder existují v elektrickém provedení, dodatečně a bez problémů lze instalovat elektrickou topnou tyč také do radiátoru připojeného dosud pouze na teplovodní ústřední vytápění. 

Radiátory Zehnder pro rekonstrukce

Svěží vzhled a nový pocit domova díky variabilně využitelnému radiátoru Zehnder pro rekonstrukce: Ten, kdo přikládá význam sladěnému okolí, nesmí zapomenout ani na radiátor. Neboť zestárlý radiátor DIN může být starý nejen z hlediska prostoru, ale také z hlediska prostorového klima: S dlouhými dobami náběhu, nedostatečným tepelným výkonem, nebezpečím vzniku koroze a s vápenatými usazeninami. Přitom je to tak jednoduché: radiátory Zehnder pro rekonstrukce je možné přizpůsobit stávajícímu připojovacímu potrubí – zcela beze změny připojení, přestavby a znečištění.

Tvary bez hranic

Vlastní domov se stává životním prostorem – individuálně vytvořeným pro osobní pohodu, únik z okolního života. Plánování vlastních čtyř stěn již dávno neprobíhá v mezích prosté geometrie. Sebevědomý uživatel domu si přeje rozmanité půdorysy s individuálními vnějšími a vnitřními tvary místností s rohy, výklenky, chodbami. 

Úspora energie nízkoteplotními radiátory

Zastaralá vytápěcí zařízení zatěžují nejen pokladnu naší domácnosti, ale také klima. Ke snížení spotřeby energie na topení by měla být vytápěcí zařízení také optimalizována. Vhodné nové radiátory zajistí energetickou účinnost vytápění.

Zehnder Charleston „Made in Germany“ (Vyrobeno v Německu)

Charleston je od první až do poslední trubky „vyroben v Německu“: nejlepší předpoklad pro kvalitní řešení na míru.

Jednoduchá montáž radiátoru

Aby byla instalace designových radiátorů rychlá a snadná, vyvinul Zehnder několik užitečných funkcí.

Jednoduchá rekonstrukce s radiátory Zehnder

Staré radiátory s dlouhými reakčními dobami a většinou s vysokým tepelným výkonem stojí energii a hotové peníze. Nezřídka jsou napadeny korozí a unikající voda může zničit parkety a koberce na podlaze. S radiátory Zehnder pro rekonstrukce můžete staré radiátory vyměnit ihned: bez jakýchkoliv stavebních změn se jednoduše přizpůsobí stávajícím potrubím, což ušetří čas a náklady. Rekonstrukce, kterou chcete poznat, s radiátory Zehnder

Doplňky Zehnder pro radiátory

Doplňky radiátorů pro koupelny a obytné prostory usnadňují život: ať již se jedná o kruhový držák na ručníky, podélný držák na ručníky nebo háček: doplňky radiátorů Zehnder dělají pořádek v koupelně a v obytném prostoru a usnadňují život. Upevnění těchto doplňků, navržených speciálně pro radiátory Zehnder, je rychlé a jednoduché, buď přišroubováním mezi články nebo pomocí magnetu. Čistící kartáč z ovčí vlny usnadňuje čištění radiátoru.

Elektrické topné tyče Zehnder

Téměř všechny designové radiátory Zehnder je možné provozovat jak čistě na elektrickou energii, tak i v kombinaci s ústředním vytápěním (pokud je jedno z nich vypnuto). Elektrický výkon topné tyče je přitom přizpůsoben velikosti radiátoru. Komfort ovládání určuje příslušná regulace. Pro elektrické radiátory jsou na výběr topné tyče ve třech různých komfortních třídách: modely Premium vhodné pro exkluzivní designové radiátory Zehnder, modely třídy Quality a modely Economy s atraktivním poměrem cena - výkon.

Přehled barev

Přínos a užitek

Barvy - vědecky představují vizuální vnímání elektromagnetických vln. Citově jsou vyjádřením naší osobnosti. Od volby oblečení až po prostředí bydlení: barvy vyjadřují naší osobnost a určují kdo jsme.

Zehnder dodává vše pro pohodové, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima. Kromě komfortního systému větrání vyrábí rovněž designové radiátory pro koupelny a obytné prostory, odvětrávací ventilátory pro koupelny a teplovodní stropní sálavé systémy pro vytápění a chlazení.