31.08.2014

Zehnder - Vše pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima

  Praha, 16.10.2014. Společnost Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinnou společností švýcarské společnosti Zehnder Group AG, která patří k technologické a designové jedničce v oboru designových radiátorů a k přednímu evropskému dodavateli komfortních systémů větrání s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty a stropních sálavých panelů pro vytápění a chlazení. Kromě domácího švýcarského trhu působí zejména v Německu, ve Francii, v Anglii, Itálii, Beneluxu, Rakousku, Rusku a Polsku.

  Zaměstnává cca. zhruba 3 300 pracovníků. V roce 2013 dosáhla obrat 523 mil Eur. V 1. pol. 2014 byl dosažen obrat 250,1 Mil.Eur, což odpovídá zvýšení obratu o 3,3 % oproti předchozímu roku. Z celkového prodeje představuje 62% radiátory a stropní panely, 38% tvoří segment ventilace / větrání. Od roku 2009 aktivně působí v ČR, v 04/2014 byla založena česká společnost Zehnder Group Czech Republic s.r.o. jako obchodní a marketingové zastoupení pro ČR, SR a Maďarsko, mající 8 zaměstnanců. V 05/2014 bylo otevřeno školicí centrum Zehnder Akademie.

  Českému zastoupení Zehnder Group ČR se za dobu svého působení podařilo prosadit zejména v oblasti designových radiátorů. Mezi nejvýraznější produkty Zehnder patří modelová řada designových radiátorů Zehnder Yucca s nevšedním výjimečným vzhledem, ocelové trubkové článkové radiátory Zehnder Charleston, přesvědčující originálním klasickým vzhledem stejně jako chromované radiátory Zehnder Aura, Zeta a Impa s velice příznivým poměrem cena & hodnota pro zákazníka. Společnost postupně zavádí další produkty jako systémy větrání, ventilátory pro koupelny a stropní sálavé panely.

  Designové radiátory od společnosti Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější. Není divu, vždyť byly navrženy slavnými designéry. Při prodeji úzce spolupracuje s partnerskými velkoobchody a společně s nimi zabezpečuje podporu koupelnových studií. A právě s jedním z nejvýznamnějších partnerů společností ProCeram a.s. připravila na 16.října 2014 výjimečnou prezentaci anglického designéra P. Kinga a španělského S. Mirandy na téma „ Kruhy, řetězce a sítě“. Pozvaní architekti se mohli seznámit s přístupem zmíněných designérů k designu, prohlédnout si výjimečnou vzorkovnu ProCeram, prezentující nejnovější trendy obkladů, dlažeb, sanitární techniky a dalších produktů pro vybavení koupelen, včetně designových radiátorů Zehnder a Runtal. Jedinečnou prezentaci obohacující radiátory Zehnder a Runtal, pocházející z dílny designérského dua King & Miranda jako Zehnder Metropolitan, Zehnder Vitalo, Runtal Cosmpolitan, Zehnder Folio.

  Zehnder Group prodává radiátory pod značkou Zehnder a exkluzivní řady pro prémiovou značkou Runtal. Tato značka zaručuje vysoce ušlechtilý design ve spojení s výjimečnou technologií. Nabízí paletu produktů, jejichž architektonický požadavek byl základem úspěchu.

   

  Ing. Jiří Štekr

  vedoucí zastoupení pro ČR, SR a HU

  jiri.stekr@zehndergroup com.cz

  M 733 73 70 70

  Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
  Pionýrů 641
  391 02 Sezimovo Ústí II

  Czech Republic
  T +420 383 136 222
  M +420 731 414 443
  All news