Showroom & školicí akademie Zehnder

Vystavené výrobky švýcarského výrobce systémů pro vytápění, větrání a chlazení Zehnder, prezentace funkčního systému větrání s rekuperací tepla pro rodinný dům, možnost odborných školení a osobních konzultací,..

To vše je k dispozici pro odborníky i koncové zákazníky v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí u Tábora nebo v Husky & Zehnder Akademii ve Vestci u Prahy.

Obě akademie jsou výjimečné množstvím nainstalovaných výrobků a systémů. To zahrnuje např. funkční systém komfortního větrání s rekuperací tepla s mimořádnou prezentací prvotřídních větracích jednotek a doplňujícího příslušenství stejně jako vysoce hygienických, čistitelných rozvodů vzduchu a designových mřížek. Nechybí ani nové decentrální větrací jednotky pro byty a malé místnosti.

Vystaveny jsou zde také další produkty značky Zehnder, jako designové koupelnové a bytové radiátory vč. nejnovějších high-tech elektrických radiátorů. Významné místo je věnované prezentaci stále více žádaných stropních sálavých panelů pro vytápění průmyslových, administrativních a jiných veřejných objektů. Velice názorně je prezentován nový systém stropních sálavých panelů pro aktivaci sádrokartonových desek, žádaný především pro vytápění a chlazení u nízkoenergetických a pasivních staveb.

V Husky & Zehnder Akademii jsou navíc představeny výrobky našeho partnera, společnosti Newag spol. s.r.o., která je exklusivním dovozcem centrálních vysavačů Husky, které jsou zde prezentovány vybranými jednotkami s unikátní 25 letou zárukou a nechybí zde ani oblíbený systém pro pohodlný úklid - hadice pro vysávání, skrytá ve stěně. 

Akademie jsou k dispozici od pondělí do pátku, v době 9-12, 13-17 hod.

Zájemci se mohou přihlásit na odborná školení, více informací viz: www.zehnder.cz/sluzby/skoleni