Program a termíny školení

Architekti, instalatéři, obchodníci, projektanti a stavitelé, chcete Vašim zákazníkům nabídnout komfortní, zdravé a energeticky úsporné vytápění, chlazení a větrání pro jejich rodinný dům, byt nebo jimi realizovanou stavbu?

Přihlašte se na školicí seminář - pro odborníky od odborníků. Nejlepší příležitost jak získat znalosti a prodejní argumenty, tak nezbytné pro získání důvěry zákazníka a prohlédnout si vzorky téměř všech výrobků Zehnder.

Odborné 1-denní semináře probíhají v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí II u Tábora a od podzimu 2015 rovněž v nově otevřené Zehnder & Husky Akademii v Praze. Účast na nich je bezplatná stejně jako ubytování mezi dvěma navazujícími semináři. Začátek školení v 9:00 hod, konec v 16:00 hod. Nově byly zařazeny 3-hodinové prezentační programy pro architekty “Vše pro komfortní vnitřní klima”.

Témata odborných seminářů:

  1. seminář: Komfortní větrání - Produkty, návrh, prodej, instalace
  2. seminář: Komfortní větrání - Zprovoznění, vyregulování, údržba, servis
  3. seminář: Komfortní větrání - Navrhování v programu ComfoPlan
  4. seminář: Radiátory & Stropní panely
  5. seminář: Vše pro komfortní vnitřní klima
  • Zehnder Akademie - Zehnder Group Czech Republic s.r.o., Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II (na dálnici Praha – České Budějovice exit 84 km – směr Planá n.Lužnicí - Sezimovo Ústí).
  • Zehnder & Husky Akademie - Vídeňská 573, 252 42 Vestec u Prahy (exit “Vestec” na pražském okruhu mezi dálnicí na Brno a Plzeň nebo po Vídeňské ul.z Prahy 4 nebo busem ze stanice Budějovická).