07.09.2015

Husky & Zehnder akademie

  Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření Husky & Zehnder Akademie, výstavního a školicího centra na centrální vysavače Husky, větrání s rekuperací tepla, designové radiátory a stropní sálavé systémy Zehnder. 

  Uskuteční se ve čtvrtek 24. září 2015 od 13 do 19 hod na adrese: Vestec u Prahy, Vídeňská 573, PSČ 252 42. Mile rádi Vás přivítáme v kdykoliv v této době s tím, že každé dvě hodiny bude probíhat stručná prezentace výrobků Zehnder a Husky, tj. v 13:00, 15:00 a v 17:00. Zaměstnanci obou společností Vás rádi seznámí s jednotlivými vystavenými produkty a zodpoví Vaše dotazy. V průběhu otevření bude k dispozici občerstvení.

  Husky & Zehnder Akademie je výjimečná množstvím nainstalovaných výrobků a systémů, zahrnující funkční systém komfortního větrání s rekuperací tepla s mimořádnou prezentací hygienických rozvodů vzduchu a designových mřížek, prvotřídních větracích jednotek a doplňujícího příslušenství. Jsou zde k vidění další produkty z nabídky firmy Zehnder jako designové koupelnové a bytové radiátory vč. nejnovějších high tech elektrických radiátorů a funkční ukázkou ventilátorů. Věříme, že Vás zaujme prezentace stále více žádaných stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení vč. sádrokartonových topných a chladicích stropů. V neposlední řadě Vám rádi představíme centrální vysavače Husky, které jsou zde prezentovány vybranými jednotkami s unikátní 25 letou zárukou a nechybí zde ani oblíbený systém pro pohodlný úklid - hadice pro vysávání, skrytá ve zdi.

  Od tohoto otevření Vám akademie samozřejmě bude k dispozici denně v 9-12, 13-17 hod.
  Můžete se přihlásit na odborná školení, jejichž program s termíny naleznete na: http://www.zehnder.cz/sluzby/skoleni   

  Husky & Zehnder Akademie - Vše pro čisté, zdravé, komfortní a energeticky úsporné vnitřní klima.

  Zdvořile Vás žádáme o potvrzení Vaší účasti do 18.9.2015 e-mailem na adresu:
  info@zehnder.cz nebo  info@husky.cz

  Těšíme se na setkání s Vámi.

  S přátelským pozdravem

  Ing. Jiří Štekr
  jednatel společnosti
  Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

  Richard Honzovič
  jednatel společnosti
  NEWAG spol. s r.o.

  Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
  Pionýrů 641
  391 02 Sezimovo Ústí II

  Czech Republic
  T +420 383 136 222
  M +420 731 414 443
  All news