Reset all filters

Tisková zpráva

Zdravější teplo a další přednosti designového radiátoru Zehnder Charleston

Radiátory Zehnder Charleston nabízí zdravější teplo, oázu tepelné pohody a nadčasový design pro klasický i moderní styl. Přináší výjimečnou variabilitu a ideální řešení pro nízkoteplotní otopné soustavy. Mají dlouhou životnost a mnoho dalších předností pro vytápění. Kombinují nejmodernější technologii s vysokým podílem sálavého tepla a dlouholeté zkušenosti spolu s precizní výrobou. Nechte se inspirovat následujícím článkem.

20 nejzdařilejších 3D vizualizací koupelen s designovými radiátory Zehnder

Designové radiátory od švýcarského výrobce Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější. To dokazují 3D vizualizace koupelen, zaslané návrháři a prodejci koupelnových studií v období od 10/2016 do 03/2017 v rámci 2.kola soutěže „Navrhuješ! Vyhráváš!

Zehnder představil zajímavé novinky na veletrzích Aquatherm v Praze a Nitře

Přední mezinárodní výrobce Zehnder představil hned několik zajímavých novinek z oblasti větrání s rekuperací tepla, vytápění a chlazení na veletrzích AQUA-THERM, který se konal 9.-12.2.2016 v Nitře a poté 1.-4.3.2016 v Praze.

Zehnder představí novinky na veletrhu Aquatherm Praha

Přední mezinárodní výrobce Zehnder představí své novinky z oblasti větrání s rekuperací tepla, vytápění a chlazení na veletrhu AQUA-THERM v expozici č.329 v hale 3. Veletrh se bude konat ve dnech 1.-4.3.2016 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Husky & Zehnder akademie

Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření Husky & Zehnder Akademie, výstavního a školicího centra na centrální vysavače Husky, větrání s rekuperací tepla, designové radiátory a stropní sálavé systémy Zehnder. 

Zehnder Comfosystems. Přehled prvotřídních větracích jednotek. Komfortní větrání s rekuperací tepla.

Díky energetickým rekonstrukcím a zpřísňování stavebních předpisů pro novostavby dochází k zesílené izolaci vnějších stěn, okna a dveře jsou stále vzduchotěsnější. To sice pomáhá při úsporách tepelné energie, činí však nepostradatelným systém řízeného větrání, zajišťující pravidelnou výměnu vzduchu s minimální ztrátou energie.

NOVINKA Zehnder. Kompaktní systém větrání s rekuperací tepla pro byty. První svého druhu v ČR!

Inovativní kompaktní systém větrání pro byty od společnosti Zehnder nabízí mimořádně úsporné celkové řešení pro instalaci komfortního větrání v nových nebo rekonstruovaných bytech až do velikosti obytné plochy 120 m². Představuje jedinečný systém řízeného větrání, přinášející nově také do bytů trvale čerstvý vzduch, zabraňující vzniku plísní a vnikání prachu, alergenů a hluku zvenčí, šetřící 30-50% nákladů za vytápění. 

Nové decentrální větrací jednotky s rekuperací tepla a vlhkosti

... čerstvý vzduch a úspora energie bez potrubních rozvodů.

Společnost Zehnder, specialista na výrobu designových radiátorů, stropních sálavých systémů a komfortního větrání s rekuperací tepla, představila v letošním roce hned dvě nové decentrální větrací jednotky s rekuperací tepla Zehnder ComfoAir 70 a ComfoSpot 50, které lze instalovat bez potrubních rozvodů s minimální náročností a přesto umožňující využívat předností komfortního větrání. 

Teplo ve znamení palmy

Při rekonstrukci ať už domu jako celku nebo jen některé určité části lidé prožívají podobnou situaci: s velkou pečlivostí se myslí na všechny možné detaily přestavby, pouze radiátory zůstávají kupodivu bez povšimnutí. Zcela neoprávněně, neboť skutečně existuje dostatek důvodů k tomu, aby radiátory nebyly při rekonstrukci zanedbávány. 

Vzorový návrh kompaktního systému větrání s rekuperací tepla do bytu v bytovém domě.

Díky energetickým rekonstrukcím a zpřísňování stavebních předpisů pro novostavby dochází k zesílené izolaci vnějších stěn bytových domů, okna a dveře jsou stále vzduchotěsnější. To sice pomáhá při úsporách tepelné energie, činí však nepostradatelným systém řízeného větrání, zajišťující pravidelnou výměnu vzduchu s minimální ztrátou energie.

Zehnder - Vše pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima

Praha, 16.10.2014. Společnost Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinnou společností švýcarské společnosti Zehnder Group AG, která patří k technologické a designové jedničce v oboru designových radiátorů a k přednímu evropskému dodavateli komfortních systémů větrání s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty a stropních sálavých panelů pro vytápění a chlazení. Kromě domácího švýcarského trhu působí zejména v Německu, ve Francii, v Anglii, Itálii, Beneluxu, Rakousku, Rusku a Polsku.

Zehnder Vitalo. Spojení krásného s příjemným teplem v koupelně

Design: King & Miranda

Koupelnový radiátor Zehnder Vitalo od největšího evropského výrobce designových radiátorů Zehnder přesvědčuje nejen svým puristickým vzhledem, ale i zpracováním vysoce hodnotných materiálů, jako je hliník, měď a grafit. Tyto materiály se vyznačují vysokou tepelnou vodivostí, rychlou reakcí a tím po celé ploše rovnoměrným a rychlým předávání tepla. 

Zehnder Metropolitan. Neuvěřitelně půvabný designový radiátor.

Design: King & Miranda

Minimalistický design designových radiátorů Zehnder Metropolitan je založen na rčení "méně je více" a dokonale zapadá do moderní bytové architektury. Univerzální designový radiátor ponechává široký prostor pro kreativitu, a to jak v koupelnách a ostaních místnostech bytu, tak i v komerčních a veřejných stavbách. Jsou promyšlené do posledního detailu, pokud jde o komfort a efektivitu. Nadčasový estetický design radiátorů Zehnder Metropolitan pochází od prosluhého designérského dua King  a Miranda. 

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí II

Czech Republic
T +420 383 136 222
M +420 731 414 443