Teplo s firmou Zehnder

Teplo naleznete u firmy Zehnder v mnoha různých formách. Od designových radiátorů do koupelny a obytné místnosti přes stropní sálavé panely až po tepelné čerpadlo s integrovanou větrací jednotkou. 

Teplo a bydlení

„Pouze“ vytápění již dnes u obytných budov nestačí. Vaším cílem je komplexní, energeticky účinné řešení vnitřního klimatu.

Od klasických designových radiátorů do koupelny a obytné místnosti přes topná tělesa perfektně odladěná na moderní topné systémy až po komfortní větrání s rekuperací tepla až 95 % naleznete u firmy Zehnder bez výjimky promyšlená řešení pro novostavbu a rekonstrukci. 

Teplo a práce

Při vytápění velkých průmyslových budov můžete ušetřit přes 40 % energie – když použijete namísto dosavadního teplovzdušného vytápění stropní systémy pro vytápění a chlazení Zehnder. Neboť sálavé teplo nevyhřívá celý prostor, nýbrž pouze tam, kde je teplo potřebné.

Výrobky & Systémy pro oblast použití Teplo

Designové radiátory

Stropní systémy pro vytápění a chlazení

Individuálně zvolené designové radiátory firmy Zehnder do koupelny a obytné místností se hodí do každého prostředí. Ideální pro novostavby i rekonstrukce.

Stropní panely pro vytápění a chlazení firmy Zehnder vytápějí a chladí energeticky účinným způsobem. Optimalizace podle prostorových možností.